TOP10 najgorszych lotnisk na świecie

KNS
opublikowano: 20-07-2009, 12:20

Pasażerowie ocenili 10 najgorszych do  spania lotnisk na świecie. Wśród licznych komentarzy znalazły się skakające pchły, brudne toalety, nieznośni strażnicy czy ptasie odchody.

Dzięki zebraniu ponad 6200 opinii przez serwis www.sleepinginairports.com, został stworzony ranking najgorszych do spania lotnisk świata. Autorem rankingu jest Donna McSherry, była agentka biura podróży w Kanadzie.

None
None

Paryskie lotnisko Charles de Gualle okazało się najgorzej wspominanym w Europie.

A oto cała lista lotnisk:

1. Charles de Gaulle Airport – Paryż
Lotnisko najbardziej zatłoczone bezdomnymi ludźmi na świecie. „Gorsze od lotnisk Trzeciego Świata”. Miejsce okazało się najbardziej śmierdzącym, gorącym i pełnym bezdomnym ludzi z niekomfortowymi siedzeniami. Klienci żalili się również na liczne problemy w zgubieniach ich bagaży.

2. Sheremetyevo – Rosja
Lotnisko zostało opisane jako ciemna, brudna jaskinia z bardzo ograniczoną liczbą niekomfortowych miejsc, długimi kolejkami, nieprzyjemną obsługą i drogim jedzeniem. Jeden z Internautów opisał je jako „piekło na ziemi”.

3. JFK - Nowy Jork
Podróżni ocenili lotnisko jako przepełnione, brudne i niekomfortowe.
„JFK było najcięższym do zorientowania się i najbrudniejszym lotniskiem na jakim byłem” – twierdzi Amy.
Siedzenie było na tyle okropne, że położyłem się na podłodzę. Mój sen nie trwał jednak zbyt długo ponieważ chwilę później zobaczyłem… szczura – żali się internauta o ksywie Seanamazing.

4. Los Angeles
5. Delhi
6. O’Hare - Chicago
7. Mumbai
8. Manila
9. Fiumicino - Rzym
10. Heathrow - London

A Wy jak oceniacie nasze krajowe lotniska?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KNS

Polecane