TP SA nie śpieszy się do 22,30 zł

Dariusz Karolak
opublikowano: 04-05-2001, 00:00

TP SA nie śpieszy się do 22,30 zł

Duże jak na świąteczną sesję obroty zanotowano na TPSA. Po doświadczeniach z wynikami PKN wynik narodowego operatora za I kw. wydaje się bardzo przyzwoity. Biały korpus dzienny naruszający opór opadającej linii szczytów od 19 IV może być sygnałem gotowości byków do testowania górnej linii (22,3) spadkowego kanału trendowego, wewnątrz którego TPSA porusza się od 19 XII. Zasięg górnego wybicia z kanału wynosi 25 zł. Granica kanału pokrywa się z górną krawędzią grubego czarnego korpusu dziennego z 24 IV oraz z pokonaną linią wzrostów od 4 IV.

Wskaźniki nie wysyłają żadnych silniejszych sygnałów. Najwyraźniejszy sygnał kupna jaki wysyła szybki stochastic to zdecydowanie zbyt mało w konfrontacji z połączonym oddziaływaniem ww. barier podażowych. Dlatego do wyraźnego pokonania 22,3 zł nie bardzo jest się po co spieszyć.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy