Czytasz dzięki

Trump: niektóre stany zaczną znosić ograniczenia związane z koronawirusem

  • PAP
opublikowano: 19-04-2020, 08:15

Prezydent Donald Trump powiedział w sobotę, że niektóre stany zaczną znosić ograniczenia związane z koronawirusem w najbliższych dniach- poinformował Reuters

Prezydent USA Donald Trump powiedział w sobotę, że Teksas i Vermont pozwolą na ponowne otwarcie niektórych firm w poniedziałek, jednocześnie przestrzegając środków ostrożności związanych z koronawirusem, zaś Montana zacznie znosić ograniczenia w piątek.

„Nadal widzimy wiele pozytywnych oznak, że wirus osiągnął swój szczyt”, powiedział Trump dziennikarzom na codziennej konferencji.

Niektórzy gubernatorzy stanów ostrzegają jednak, że nie podejmą działań przedwcześnie, aby ponownie otworzyć swoje gospodarki. Musimy wykonywać więcej testów na obecność koronawirusa oraz dysponować rzetelnymi informacjami potwierdzającymi, że szczyt zachorowań jest już za nami, twierdzą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane