Trwa akumulacja Mostostalu

Dariusz Karolak
opublikowano: 09-11-2001, 00:00

W przypadku Mostostalu Warszawa byki przyzwyczajają się do przebywania po północnej stronie dziennej średniej kroczącej VAMA10, gdzie przebywają od 5 sesji. Dokładnie tyle samo dzienny MACD znajduje się powyżej poziomu równowagi, co przez wielu jest interpretowane jako średnioterminowy sygnał kupna. Jaka jest sytuacja w branży budowlanej każdy widzi. Spadek jaki odnotował MW w ciągu 2 lat jest jednak na tyle duży, by podejrzewać, że dekoniunktura mogła zostać w znacznym stopniu zdyskontowana.

Takie sugestie płyną ze strony AT. Do ww. MACD dodać należy 5-miesięczne potwierdzone formacje podwójnego szczytu DI- i podwójnego dna DI+ oraz utrwalające się trendy wzrostowe oscylatorów. Dodajmy wybronienie historycznego dna (z naruszeniem) i odbicie gotowe. Pierwszy zasięg to szczyt z 17 X, 6,45 znajdujący się wewnątrz okna bessy z 12 IX, 6,7-6,45.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Trwa akumulacja Mostostalu