Trwa IV edycja Gazel Biznesu

Wojciech Kowalczuk
opublikowano: 03-09-2003, 00:00

Redakcja „Pulsu Biznesu” wraz z wywiadownią gospodarczą Coface Intercredit Poland już po raz czwarty organizuje ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm — „Gazele Biznesu”. Jego celem jest wyróżnienie podmiotów, które niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych, a nie zaliczają się do grupy największych przedsiębiorstw.

Celem rankingu jest również promowanie firm, których działalność charakteryzuje się uczciwością i przejrzystością. Dlatego w rankingu uwzględnione zostaną jedynie podmioty, które nie zalegają z płatnościami wobec kontrahentów, fiskusa oraz ZUS-u, i które ujawnią swoje kompletne wyniki finansowe za lata 2000-02.

Ranking Gazele Biznesu zostanie opublikowany w specjalnym dodatku, 8 grudnia 2003 r. Przedstawicieli firm z poszczególnych województw zaprosimy do udziału w spotkaniach, w trakcie których otrzymają oni pamiątkowe statuetki i certyfikaty.

Firmy zgłaszające się do udziału w konkursie nie ponoszą w związku z tym żadnych opłat.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Kowalczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Aktualności / Trwa IV edycja Gazel Biznesu