Trwa korekta kursu Kruszwicy

Dariusz Karolak
29-06-2001, 00:00

Trwa korekta kursu Kruszwicy

Kruszwica cofnęła się do linii szyi zrealizowanej formacji podwójnego szczytu przy 6,5 zł. Waga tego wsparcia jest wzmacniana tygodniową średnią VAMA10. Gasnąca aktywność oraz lepsze od reszty rynku zachowanie spółek branży spożywczej sugeruje rychłą chociaż prawdopodobnie krótkoterminową poprawę notowań. Zasięg ewentualnego odbicia można oszacować na 7,2 zł, na którym to poziomie nakładają się na siebie dzienna średnia VAMA10 oraz wsparcie grubego korpusu z 4 VI.

O defintywnym zakończeniu korekty trudno na razie mówić z powodu utrzymującego się sygnału sprzedaży tygodniowego oscylatora stochastycznego. Szansą dla posiadaczy akcji jest możliwość utrwalenia się średnioterminowego kanału wzrostowego, którego wsparcie testujemy. Jego górna krawędź biegnie blisko linii długoterminowej bessy (8,5).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Trwa korekta kursu Kruszwicy