Trzeba uważać na Kredyt Bank

Dariusz Karolak
opublikowano: 12-04-2001, 00:00

Trzeba uważać na Kredyt Bank

Z miesięcznej konsolidacji w górę wybił się KredytB, naśladując największe spółki na rynku. Jest tylko jeden problem. Obrót dokonał się w nienaturalny sposób w transakcjach „pakietowych” . Rodzi to ryzyko, że wnioski płynące z wykresu będą błędne. Gdyby jednak pominąć ten drobny incydent, to można oczekiwać testu górnej linii półtorarocznego kanału spadkowego przy 17,8 zł., które jak mówi historia notowań z ostatnich 2 lat należy wykorzystać do zamknięcia pozycji.

Wczorajsze zamknięcie pokrywa się z inną silną barierą, wsparciem białego korpusu tygodniowego z początku lutego (18,3-16,3), który był ostatnim elementem 4-miesięcznego wzrostu. Z uwagi na ww. okoliczności wnioski płynące z zachowania wskaźników do należy potraktować bardzo ostrożnie i dać potwierdzić się sile rynku stosując filtr czasowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy