Trzy atuty art bankingu

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 12-01-2012, 00:00

Trzy atuty art bankingu

1 Poszukiwanie dzieł sztuki w galeriach i domach aukcyjnych w Polsce i na świecie.

Wystarczy zgłosić się do doradcy Desy Unicum, aby otrzymać przegląd światowego i polskiego rynku z profesjonalnymi analizami, wyceną oraz certyfikatami autentyczności. Specjaliści sprowadzą zamówione dzieło i poddadzą je ekspertyzie konserwatorskiej. Pomogą również dobrać ramę i wyeksponować obiekt w wybranym wnętrzu.

2 Profesjonalne opracowanie kolekcji dzieł sztuki, zarówno dawnej, jak i współczesnej.

Specjaliści przygotują katalog zawierający fotografie, dokładne opisy, wyceny prac oraz ich pełną historię. Karty katalogowe traktowane są przez Desę Unicum jako certyfikaty potwierdzające autentyczność dzieł i honorowane przez ubezpieczycieli.

3 Personalne doradztwo.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejscie w prowadzeniu go na rynek, uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach związanych ze sztuką, tj. aukcje, wernisaże i wystawy, dostęp do fachowej literatury, albumów, artykułów i analiz rynkowych, pełną obsługę zakupów — od wyszukiwania dzieł przez oprawę, konserwację do aranżacji w przestrzeni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu