Trzy dekady nieprzerwanego rozwoju

  • Materiał partnera
opublikowano: 31-07-2019, 22:00

Firma Wiśniowski jest równolatką polskiej gospodarki rynkowej, lecz pod wieloma względami rozwija się szybciej od średniej.

Start był typowy dla wielu polskich firm. Jej twórca zaczynał w garażu, lecz szybko pokonywał kolejne etapy rozwoju. Atutem stworzonego przez niego przedsiębiorstwa, w przeciwieństwie do wielu polskich firm, nie były niskie koszty siły roboczej, lecz dostosowywanie się do potrzeb klienta i stałe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań — zarówno jeśli chodzi o metody produkcji, jak i finalne wyroby.

Oś czasu przedstawiająca najważniejsze wydarzenia w historii przedsiębiorstwa najlepiej wskazuje, że nieustanne myślenie o przyszłości, które jest dewizą jego twórcy — Andrzeja Wiśniowskiego, to najlepszy sposób na wyprzedzanie zjawisk rynkowych i skuteczne stawianie czoła konkurencji. Ucieczka do przodu i brak obawy przed podejmowaniem śmiałych decyzji inwestycyjnychsprawiają, że zarząd i pracownicy firmy mogą ze spokojem patrzeć w przyszłość, a jej klienci — oczekiwać wyrobów jeszcze lepszej jakości i jeszcze bardziej dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera: Wiśniowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu