Trzynasta perełka techniczna na GPW

DI
opublikowano: 05-11-2010, 01:59

Specjaliści od analizy technicznej wyszukali spółki, które mogą dać zarobić inwestorom.  

Tydzień temu specjaliści od analizy fundamentalnej wyszukali kilku kandydatów na „rakiety” - tj. spółki, które mogą w najbliższym czasie pochwalić się przełomowym komunikatem, a ich kurs mógłby wtedy „poszybować do nieba”.

Teraz zwróciliśmy się z podobną prośbą do sześciu specjalistów od analizy technicznej. Każdy, w oparciu o historyczny wykres kursu, wytypował perełki, przed którymi może rysować się długoterminowy trend wzrostowy.

 Jednym z kandydatów do wybicia jest spółka ze stajni Romana Karkosika. Chodzi o fundusz inwestycyjny Krezus. Wytypował go Przemysław Smoliński, analityk techniczny w Domu Maklerskim PKO BP.

nonwrited articlenonwrited article

 „Na początku września Krezus wybił się góra z wielomiesięcznego trójkąta i do tej pory kontynuuje wzrosty. Choć w obecnej chwili należy oczekiwać korekty po ostatnim ruchu, to jednak w dłuższym terminie nadal sporo przemawia za kontynuacją wzrostów. Minimalny zasięg ruchu to okolice 2,15 zł, ale przełamanie tego poziomu otworzy drogę nawet do 3 zł.” – argumentuje Przemysław Smoliński, analityk DM PKO BP.

Sam analizuj technicznie giełdowe spółki>>

 Kto jeszcze podoba się na parkiecie analitykom technicznym? Wskazania:

- Przemysława Smolińskiego, analityka DM PKO BP

- Łukasza Rosińskiego, analityka DM Amerbrokers

- Tomasza Manowca, analityka BM BGŻ

- Tomasza Jerzyka, analityka DM BZ WBK

- Krystiana Brymora, analityka BDM

- Krzysztofa Borowskiego, analityka KBC Securities

znajdziesz w piątkowym „Pulsie Biznesu” - KUP ONLINE>>

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Trzynasta perełka techniczna na GPW