Tu jest jeszcze po staremu

MAG
opublikowano: 06-02-2009, 00:00

Są firmy, które mimo kryzysu nie ograniczyły bonusów. Nadal fundują urodzinowy obiad, komplety nowych opon czy naukę języka.

Mariusz Tarant

LG Display Poland

Mamy kilka świadczeń pozapłacowych dla naszych pracowników, począwszy od urodzinowego obiadu, poprzez prezent z okazji rocznicy ślubu, a skończywszy na opiece medycznej dla pracownika i jego rodziny. Gwarantujemy też bezpłatny transport zakładowy. Nie mamy zamiaru ograniczać wachlarza świadczeń.

Ewa Konopka

Michelin Polska

W skład pakietu wchodziły m.in. trzynastka czy co roku nowy komplet opon dla każdego pracownika. Od tego roku dofinansowujemy również naukę języka francuskiego dla dzieci pracowników i oferujemy kartę rabatową do sieci sklepów spożywczych i aptek.

Grzegorz Górski

Toyota Motor Manufacturing Poland

Nie rezygnujemy ze świadczeń dla pracowników. Główny nacisk kładziemy na podniesienie świadomości w zakresie ograniczania wydatków związanych m.in. z podróżami służbowymi czy kosztami rozmów telefonicznych. Nie wymienimy też w tym roku samochodów służbowych.

Daniel Kortlan

dyrektor ds. korporacyjnych LG Mława

Nie ma żadnych cięć. Działa fundusz socjalny, z którego finansujemy m.in. dopłaty do kolonii dla dzieci, wycieczki pracowników w kraju i za granicą, bezzwrotne zapomogi czy pożyczki. Dopłacamy do obiadów. Ponad sto dwadzieścia osób ma służbowe komórki, kadra zarządzająca ma samochody służbowe i laptopy. Gwarantujemy usługi medyczne. Ubezpieczenie społeczne nasi pracownicy płacą sami, my tylko negocjujemy stawki.

Joanna Kobylińska

ABN Amro Bank (Polska)

Pakiet socjalny nie uległ zmianie w porównaniu z trzecim kwartałem 2008 r.

Agata Szeliga-Staszkiewicz

dyrektor Acxiom Global Service Center

Absolutnie nie zabieramy pracownikom świadczeń. Przynajmniej na razie. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy są zdenerwowani i niepokoją się o pracę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu