Tusk: czuję, że Platforma wygrała

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 12-11-2006, 22:09

"Czuję, że wygraliśmy tu w Gdańsku, na Pomorzu i w całej Polsce" - powiedział w niedzielę wieczorem lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk .

"Czuję, że wygraliśmy tu w Gdańsku, na Pomorzu i w całej Polsce" - powiedział w niedzielę wieczorem lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas wieczoru wyborczego pomorskiej PO w Gdańsku.

Przemówienie Tuska miało miejsce jeszcze przed ogłoszeniem przez telewizje prawdopodobnych wyników wyborczych PO w Gdańsku i w Polsce.

Tusk dodał, że swoją wiarę w zwycięstwo opiera na informacjach uzyskanych od Grzegorza Schetyny o sukcesie PO we Wrocławiu i wyniku Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie. "Tu z Gdańska, z miejsca narodzin Platformy, chciałbym serdecznie jej pogratulować (Platformie wrocławskiej) i Platformie warszawskiej. Do końca wiedzieliśmy, że to będzie bój na promile i procenty, co najwyżej w tej pierwszej turze. Nasza twarda i bardzo uczciwa gra w Warszawie i całej Polsce zaczyna przynosić efekty" - dodał. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Tusk: czuję, że Platforma wygrała