Czytasz dzięki

Tusk: nie będę komentował wystąpień najemników pana Cimoszewicza

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 01-09-2005, 13:52

Lider PO i kandydat tej partii na prezydenta Donald Tusk zapowiedział w czwartek, że w swojej kampanii nie będzie komentował wystąpień "najemników pana Cimoszewicza". W ten sposób Tusk odniósł się do apelu jaki skierował do niego rzecznik kandydata na prezydenta Włodzimierza Cimoszewicza Tomasz Nałęcz.

 Lider PO i kandydat tej partii na prezydenta Donald Tusk zapowiedział w czwartek, że w swojej kampanii nie będzie komentował wystąpień "najemników pana Cimoszewicza". W ten sposób Tusk odniósł się do apelu jaki skierował do niego rzecznik kandydata na prezydenta Włodzimierza Cimoszewicza Tomasz Nałęcz.

     Nałęcz oczekuje, że lider Platformy wyjaśni, czy poseł PO Konstanty Miodowicz miał coś wspólnego ze sprawą Anny Jaruckiej oraz że zażąda od niego podania nazwiska osoby, która skontaktowała go z Jarucką. "Oczekuję od Donalda Tuska, żeby nie odwracał wzroku od fałszerstw, gdzie tropy prowadzą do PO. Oczekuję od Donalda Tuska, że zaprowadzi porządek we własnym domu" - powiedział rzecznik Cimoszewicza.

    "Jest mi bardzo przykro, ale pan Nałęcz dawno wyszedł z roli człowieka obiektywnego i powściągliwego w swoich opiniach. Jego sugestie często mają charakter insynuacji. Nic na to nie poradzę, że ludzie chwytają się brzydkich metod, wtedy kiedy im nie idzie" - powiedział Tusk dziennikarzom. Jak dodał, spodziewa się, szczególnie ze strony SLD, coraz intensywniejszej "czarnej kampanii".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane