Tusk: PO gotowa wspierać rząd w rozwiązywaniu problemów Polaków

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-03-2006, 16:24

Platforma Obywatelska jest gotowa wspierać rząd Kazimierza Marcinkiewicza we wszystkich projektach, które będą służyły rozwiązywaniu problemów zwykłych ludzi - zapowiedział szef PO Donald Tusk. Dodał, że PO jest gotowa też "chronić rząd przed własnym zapleczem politycznym, które z niezrozumiałych powodów usiłuje obalić rząd Kazimierza Marcinkiewicza".

Platforma Obywatelska jest gotowa wspierać rząd Kazimierza Marcinkiewicza we wszystkich projektach, które będą służyły rozwiązywaniu problemów zwykłych ludzi - zapowiedział szef PO Donald Tusk. Dodał, że PO jest gotowa też "chronić rząd przed własnym zapleczem politycznym, które z niezrozumiałych powodów usiłuje obalić rząd Kazimierza Marcinkiewicza".

Według Tuska, obywatele oczekują od władzy, by zabrała się do rzetelnej i spokojnej pracy. "Czas na bardzo poważną prace na rzecz ludzi, a nie na kolejna wojnę polityczną" - powiedział Tusk. Podkreślił, że PO nie chce skrócenia kadencji Sejmu. Jeżeli jednak PiS-owi tak bardzo śpieszy się do oddania władzy, to - według Tuska - pierwszym dogodnym terminem przyśpieszonych wyborów jest jesień.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Tusk: PO gotowa wspierać rząd w rozwiązywaniu problemów Polaków