Twarzą w twarz z inwestorem

MBE
opublikowano: 11-06-2012, 00:00

Masz dobry pomysł na biznes? Spotkaj się w Warszawie z potencjalnym inwestorem.

Rusza cykl bezpłatnych spotkań „W cztery oczy z inwestorem”, organizowanych przez platformę „Symultana — Inwestowanie w innowacje”. Cel? Kojarzenie młodych, innowacyjnych firm i pomysłodawców z inwestorami — doświadczonymi specjalistami od rynków finansowych i analitykami finansowymi, którzy są gotowi zainwestować swój kapitał w projekty. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18. w Warszawie (Zebra Tower, ul. Mokotowska 1). Uczestnicy będą mieli szansę nie tylko pozyskać kapitał, ale też wymienić się wiedzą i opiniami z praktykami biznesu oraz skonfrontować z nimi swoje pomysły.

— Spotkania „W cztery oczy z inwestorem” będą się odbywać pod hasłem: „Szybko i skutecznie znajdź swojego inwestora w biznesie”. Wierzę, że indywidualny kontakt przedsiębiorców oraz pomysłodawców z inwestorami pomoże w bliższym poznaniu się i ocenie potencjału przyszłej współpracy — mówi Norbert Poliński, menedżer merytoryczny projektu Symultana, ekspert do spraw kontaktów z inwestorami.

Na spotkania zaprasza Stowarzyszenie Primus Inter Pares, które realizuje projekt „Symultana — inwestowanie w innowacje”. Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia będą weryfikowane przez zespół Symultany. By móc uczestniczyć w spotkaniu jako przedsiębiorca lub pomysłodawca, należy do 11 czerwca zarejestrować własną koncepcję na biznes na platformie Symultana.org. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cyklu, należy skontaktować się z organizatorami pod adresem: wczteryoczy@ symultana.org. Udział w spotkaniach dla zaproszonych przez Symultanę uczestników jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu