Twoja twarz na billboardach Victorii

DI
opublikowano: 03-09-2010, 15:31

Zakończył się drugi etap kampanii promocyjnej związanej z otwarciem centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, które zaplanowano na 16 października 2010 r.

W ramach akcji „Wskocz na billboard” wśród mieszkańców Wałbrzycha i okolic przeprowadzony został casting na „twarze Galerii Victoria”, aby to właśnie oni mogli stać się bohaterami kampanii reklamowej pierwszego w regionie centrum handlowego. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kampanii „Wskocz na billboard” mogły to zrobić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.victoria-casting.pl do 14 sierpnia 2010 roku i wysłanie swoich czterech różnych zdjęć. Dodatkowo, 7 i 8 sierpnia 2010 roku, na deptaku w Szczawnie-Zdroju odbył się casting na modeli Galerii Victoria, podczas którego profesjonalny fotograf wykonał zdjęcia wszystkim zainteresowanym osobom. W castingu wzięło udział ponad 1 000 osób, spośród których ostatecznie wybrano 17 modeli. W dniach 21 i 22 sierpnia wybrane osoby wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Galerii Victoria. Pierwsze billboardy z mieszkańcami Wałbrzycha i okolic reklamujące centrum handlowe pojawią się na ulicach już 15 września. Wizerunek wybranych w castingu osób będzie wykorzystywany na billboardach promujących Galerię Victoria przez kolejny rok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane