Tylko 126 USD z biletów na najnowszy film z Kevinem Spacey

opublikowano: 20-08-2018, 07:24

W pierwszy dzień wyświetlania “Billionaire Boys Club”, najnowszy film, w którym występuje Kevin Spacey, osiągnął tylko 126 USD (474 zł) wpływów z biletów, donosi Huffington Post.

59-letni Kevin Spacey był jedną z największych gwiazd amerykańskiego kina do października ubiegłego roku kiedy inny aktor, Anthony Rapp, oskarżył go o molestowanie w 1986 roku, kiedy miał 14 lat. Potem pojawiły się kolejne podobne zarzuty pod adresem aktora, co całkowicie załamało jego karierę.

Zobacz więcej

youtube.com

“Billionaire Boys Club” wszedł w piątek na ekrany tylko 10 kin w USA. Miesiąc wcześniej pojawił się na serwisach VoD. Nieoficjalnie mówi się, że produkcja filmu kosztowała 15 mln USD.

The Hollywood Reporter skwapliwie wyliczył, że 126 USD wpływów z biletów oznacza iż średnio na kino wyniosły 12,60 USD. Zakładając średnią cenę biletu 9,27 USD oznacza to, że nie sprzedano nawet średnio dwóch biletów na kino.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu