Tymochowicz vs. Jedliński

DI
08-03-2011, 15:31

Środa, godzina 8:00 - relacja wideo z  pierwszego spotkania twarzą w twarz między Piotrem Tymochowiczem, człowiekiem, który chciał nas przenieść w kosmos, a Karolem Jedlińskim, który tę  przeprowadzkę uniemożliwił.

Tymochowicz vs. Jedliński Tymochowicz vs. Jedliński

Piotr Tymochowicz (48 lat)           VS                           Karol Jedliński (30 lat)

Mistrz marketingu politycznego                                       autor legendarnych:

doradca: Andrzeja Leppera                          „Dzieci hossy spłonęły na stosie” 

Mariana Krzaklewskiego                                  odkrywca polskiego superauta 

i Stanisława Tymińskiego 

Co ich łączy?      

15 VII 2010 – demaskatorski artykuł „Infinity, czyli grosze za szkło” przedstawia tydzień Tymochowicza na giełdzie jako „wielki hałas, jazda w dół i domysły inwestorów podlane kojącą mocą ziołowego preparatu”

17 lipca 2010 - Piotr Tymochowicz ripostuje na blogu: …z żadną siłą medialną nie wygram, ale też mam to gdzieś…Poza tym kto słyszał w Stanach czy w Rosji o jakimś marnym polskim tabloidzie biznesowym? …Jedliński opublikował kłamliwie wyrwane z kontekstu moje pojedyńcze słowa, oczywiście bez jakiejkolwiek autoryzacji, ale to już zmartwienie innych specjalistów w stosownym czasie…

19 lipca 2010 - Piotr Tymochowicz opuszcza fotel prezesa Infinity

7 marca 2011 –  w uznaniu zasług, odbiera gospodarczą Malinę 2010 w kategorii prezes i … spotyka się z odwiecznym rywalem

Czym zakończyło się to spotkanie? Co, oprócz współpracy z Januszem Palikotem, robi teraz „prezes” roku? Dowiesz się w środę rano na pb.pl. Zapraszamy!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Tymochowicz vs. Jedliński