Uczestnicy o kongresie

Dorota Gąsowska
18-05-2004, 00:00

Uczestnicy są zadowoleni z przebiegu kongresu i zapowiadają swój udział w Polvolcie 2005.

Jacek Misiejuk

Elsamprojekt Polska

Ten kongres jest dla branży bardzo ważnym wydarzeniem. Ostatnio sporo się działo w zakresie prawa energetycznego i dostosowania regulacji związanych z energetyką do prawa europejskiego. Uzyskałem tutaj wiele ciekawych informacji na temat tych zmian. Jestem przedstawicielem duńskiej firmy Elsam, która szuka możliwości inwestowania w Polsce i obecnie przygląda się sytuacji na tutejszym podwórku. To spotkanie dało Duńczykom wiele wskazówek.

Jerzy Krzyżowski

prezes Eko Terra Consulting

Polvolt jest potrzebnym forum wymiany poglądów. Dał mi możliwość zdobycia informacji na temat tego, jak przebiegały zmiany w sektorze. Kongres jest również świetnym miejscem do nawiązania kontaktów biznesowych i osobistych z ludźmi z branży. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ mieszkam i pracuję w Szwecji.

Biorę udział w wielu konferencjach, ale mają one zazwyczaj profil techniczny. Tematyka tego kongresu dała mi możliwość innego spojrzenia na branżę.

Witold Domek

wiceprezes Proeko

Myślę, że Polvolt to bardzo udane przedsięwzięcie. Pomysł jest świetny, a miejsce spotkania wybrane trafnie. Poznałem tu mnóstwo nowych osób, z którymi na bieżąco rozmawialiśmy o wspólnych problemach. Nie ma co ukrywać, że spotkania w kuluarach bardzo pomagają w nawiązywaniu kontaktów.

Z punktu widzenia mojej firmy uczestnictwo w kongresie Polvolt jest formą działalności promocyjnej. Przede wszystkim jednak tego rodzaju przedsięwzięcia pomagają w znajdowaniu sposobów rozwiązywania problemów. Chętnie weźmiemy udział w podobnych imprezach w przyszłości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Gąsowska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Uczestnicy o kongresie