Unijna platforma dla biznesu

Marcin Zawiśliński
opublikowano: 12-05-2008, 00:00

Od czerwca 2008 r. ruszy internetowy program wspierający europejskie relacje gospodarcze: Business Billboard Europe.

Od czerwca 2008 r. ruszy internetowy program wspierający europejskie relacje gospodarcze: Business Billboard Europe.

Celem programu (którego częścią będzie platforma internetowa) budowania społeczności biznesowych w krajach Unii Europejskiej i Rosji jest zniesienie granic w prowadzeniu biznesu na rynkach zagranicznych. Projekt inicjuje tworzenie intensywniejszych relacji między firmami i organizacjami gospodarczymi. Ma też wspierać przedsiębiorstwa w prowadzeniu działalności, oferując im wiedzę biznesową z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł.

Relacje biznesowe będzie można zawierać dzięki stworzonej w tym celu europejskiej platformie internetowej www. businessbillboard.eu, która ma ruszyć w maju 2008 r. Dzięki niej przedsiębiorcy uzyskają dostęp do platformy transakcyjnej wymiany produktów i usług oraz do profesjonalnej wiedzy oferowanej przez partnerów programu.

Ponadto w drugim kwartale 2008 r. w ośmiu państwach europejskich ukaże się „mapa polskiego biznesu” w formie wielkoformatowego insertu do prestiżowych tygodników zagranicznych (m.in. „Der Spiegel”, „Le Point”, „Sunday Times”). Mapa ma zawierać sprofilowane branżowo prezentacje najbardziej aktywnych polskich przedsiębiorstw, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami zagranicznymi.

Uczestnicy Business Billboard Europe BB Poland otrzymają również profesjonalne wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych, promocji i działalności na rynku unijnym. Inicjatywę wspiera PKPP Lewiatan oraz przemysłowo-handlowe izby bilateralne krajów Unii i Rosji, Krajowa Izba Gospodarcza i Polska Izba Przemysłu Targowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Zawiśliński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy