UOKiK: na rynku są wadliwe auta Honda Civic

Polska Agencja Prasowa SA
12-09-2006, 15:19

Wady w niektórych modelach aut Honda Civic 5d mogą prowadzić do unieruchomienia pojazdu, poinformował prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) producent. Na polski rynek trafiło ponad 570 takich samochodów.

Wady w niektórych modelach aut Honda Civic 5d mogą prowadzić do unieruchomienia pojazdu, poinformował prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) producent. Na polski rynek trafiło ponad 570 takich samochodów.

We wtorek UOKiK podał, że dotyczy to samochodów marki Honda Civic 5d (wersja pięciodrzwiowa), wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii w 2006 roku. W wadliwych pojazdach może dojść do przerwy w dostawach paliwa i w konsekwencji do unieruchomienia silnika.

Jak poinformował Urząd, producent aut rozpoczął bezpłatną akcję serwisową, której celem jest wymiana wadliwych części. Zobowiązał się do powiadomienia wszystkich właścicieli wadliwych samochodów o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / UOKiK: na rynku są wadliwe auta Honda Civic