Urządzenia mobilne staną się wodoodporne

TR
opublikowano: 09-01-2013, 09:48

HZO, spółka technologiczna, zaoferowała rozwiązanie, które sprawi, że urządzenia mobilne staną się niewrażliwe na uszkodzenia wywołane przez płyny – informuje portal Business Insider.

Zamiast instalować na obudowie urządzenia odporny na płyny pancerz, HZO uszczelniło je od wewnątrz. Do tego celu użyte zostały najnowsze rozwiązania nanotechnologiczne.

Zobacz więcej

HZO, spółka technologiczna, zaoferowała rozwiązanie, które sprawi, że urządzenia mobilne staną się niewrażliwe na uszkodzenia wywołane przez płyny

Niestety proces uszczelnienia jest trudny do przeprowadzenia na złożonych przedmiotach.Przedstawiciele HZO pragną, by ich technologia została wykorzystana w trackie składania urządzeń. Oznaczać może to, że niedługim czasie, odporność gadżetów na uszkodzenia płynami będzie równie powszechne jak korzystanie z aplikacji dostępnych na urządzeniach mobilnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Urządzenia mobilne staną się wodoodporne