USA: nastroje w branży budowlanej najlepsze od lutego 2018 roku

opublikowano: 16-10-2019, 16:35

Niskie stopy procentowe i wciąż dobra sytuacja na rynku pracy spowodowały, że nastroje w amerykańskiej branży budowlanej są najlepsze od lutego ubiegłego roku.

Indeks nastrojów wzrósł w październiku o 3 pkt. do 71 pkt. To jego czwarty wzrost z rzędu, a do tego wyższy niż oczekiwano. Tak długiej serii wzrostu indeksu nie notowano od września 2014 roku.

Na Południu USA, w największym regionie kraju, nastroje branży budowlanej są najlepsze od 14 lat. Na Zachodzie najlepsze od początku 2018 roku. Na Środkowym Zachodzie i Północnym Wschodzie nastąpiło pogorszenie nastrojów. 

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

USA