Victoria się otwiera

DI
opublikowano: 01-10-2010, 13:27

16 października , odbędzie się uroczyste otwarcie Galerii Victoria.

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper pierwszego nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego w Wałbrzychu i regionie, oraz najemcy Galerii Victoria przygotowali z tej okazji mnóstwo atrakcji.

O godzinie 8.00 rano w sobotę, 16 października 2010 r., przedstawiciele Keen Property Partners Retail oraz władz miasta dokonają uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym oficjalnie otworzą Galerię Victoria. Od dnia następnego centrum handlowe będzie otwarte 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00-21.00 oraz w niedzielę od 10.00-20.00.

Dla wszystkich osób, które odwiedzą Galerię Victoria w sobotę oraz niedzielę, 16 i 17 października, zostało przygotowanych wiele atrakcji. W godzinach 11.00-18.00 na małej scenie zlokalizowanej wewnątrz centrum handlowego odbędą się konkursy, pokazy i kursy tańca, spotkanie z osobami, które wystąpiły w roli modeli Galerii Victoria, oraz gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Także najemcy centrum handlowego przygotowali mnóstwo atrakcji i promocji dla klientów Galerii Victoria. W sobotę wieczorem od godziny 18.00 na dużej scenie ustawionej przed centrum handlowym odbędą się koncerty wałbrzyskiej grupy Onyx The Rock Band, oraz Katerine i Patrycji Markowskiej, które zakończą się pokazem sztucznych ogni. W centrum handlowym zostanie otworzona również galeria fotografii przedstawiających okolicę, w której została wybudowana Galeria Victoria.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Victoria się otwiera