Vidis dostrzegł rynek wideokonferencji

KA
opublikowano: 01-02-2011, 02:40

Dostawca projektorów poszerza ofertę. Został dystrybutorem systemów wideokonferencyjnych.

Od 1 lutego 2011 r. spółka Vidis jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań wideokonferencyjnych tajwańskiej firmy AVerMedia. Na rynek zostaną wprowadzone dwa zestawy. Jeden z nich oferuje połączenie punkt-punkt, drugi do czterech punktów na raz. Drugi model może pracować w rozdzielczości HD, ma kamerę PTZ o rozdzielczości pięciu megapiskeli, funkcję współdzielenia materiałów (prezentacje, zdjęcia) oraz unikalną możliwość nagrywania na USB.

None
None

Idis był dotychczas znany głównie z handlu projektorami. Zdaniem Tomasza Kliczkowskiego, wiceprezesa spółki, systemy wideokonferencyjne doskonale uzupełniają tę ofertę.

— Rozwiązania AVerMedia cechuje przyjazna dla małych i średnich firm cena, znacznie niższa od porównywalnych urządzeń innych firm. Wierzymy, że w połączeniu z pełną dwuletnią gwarancją pozwoli to spopularyzować te urządzenia na polskim rynku — dodaje Tomasz Kliczkowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane