VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Materiał partnera
opublikowano: 11-12-2017, 10:11
aktualizacja: 11-12-2017, 10:13

Już 9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG.

Jest to największe coroczne wydarzenie tego typu w Polsce organizowane dla kadry zarządzającej, przede wszystkim dyrektorów finansowych i głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu. W programie zaplanowano 11 prelekcji, dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień ważnych dla przedsiębiorców w 2018 r., które poprowadzą eksperci KPMG w Polsce z wieloletnią praktyką zawodową. Omówione zostaną m.in. nadchodzące zmiany w przepisach dotyczących PIT, CIT, VAT, nowej ulgi podatkowej na B+R i cen transferowych.

Prelegenci przybliżą zagadnienia związane z trendami technologicznymi w obszarze podatków, wdrożeniem MSSF 15 i MSSF 16, a także kwestie związane z kontrolą transakcji zwiększającą efektywność podatkową, cyberbezpieczeństwem CFO i nowym podejściem do ochrony danych osobowych (RODO). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie kpmg.com/pl/kongresKPMG, wybierając rodzaj uczestnictwa (stacjonarnie lub poprzez transmisję online).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu