Vive uczy przedszkolaków, jak dbać o świat

BAW
opublikowano: 23-11-2017, 22:00

Grupa Vive po raz kolejny realizuje projekt edukacji ekologicznej skierowany do najmłodszych kielczan.

Przedstawiciele spółki opowiedzą, jak zmienić nawyki oraz namówić rodzinę i najbliższe otoczenie do segregowania odpadów, które mogą zostać ponownie wykorzystane.

Podczas inauguracji projektu 20 listopada 2017 r. wiceprezes Agnieszka Servaas odwiedziła Przedszkole nr 9 w Kielcach, gdzie uczyła dzieci, jak dbać o środowisko. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów.

— Wiedza dotycząca dbałości o świat powinna być wpajana już od najmłodszych lat. Wierzę, że jeśli już dziś będziemy mówić o recyclingu, to w przyszłości nasze społeczeństwo będzie bardziej świadome swojego wpływu na środowisko — mówi Agnieszka Servaas.

W ramach projektu „Dbam o świat od najmłodszych lat” zaplanowano publikację o recyclingu, zorganizowanie konkursu plastyczno-technicznego o tematyce ekologicznej oraz warsztaty w przedszkolach województwa świętokrzyskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BAW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Vive uczy przedszkolaków, jak dbać o świat