Vobis planuje giełdowy debiut na przełomie października i listopada

14-06-2007, 15:00

Vobis idzie na giełdę. - Mamy ambitne plany rozwoju a najlepszym sposobem pozyskania kapitału jest giełda - powiedział Dariusz Pietraszkiewicz, prezes zarządu Vobis.

Największa w Polsce sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego chce złożyć prospekt emisyjny w sierpniu. Jego publikacja przewidywana na przełomie września i października. Debiut giełdowy Vobisu planowany jest na przełom października i listopada 2007 roku.

- Pieniądze, które otrzymamy od inwestorów oraz zyski, które spółka wypracowuje na bieżąco przeznaczymy na realizację bardzo interesujących planów - powiedział Pietraszkiewicz.

Vobis zamierza m.in. rozwijać swoją "flagową" działalność - sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego Vobis Digital. W tej chwili w całym kraju działa 160 sklepów. Strategia na lata 2007-2009 zakłada otwarcie kolejnych 115 punktów. MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Vobis planuje giełdowy debiut na przełomie października i listopada