Voxel International rozważa sprzedaż pakietu akcji Voxela

ISBNews
15-10-2015, 21:05

Voxel International S.a.r.l., znaczący akcjonariusz spółki Voxel, posiadadający prawo do 60,54% głosów na walnym zgromadzeniu rozważa ewentualną sprzedaż posiadanego pakietu 49,26% akcji spółki, podał Voxel.

"Zarząd Voxel s.a. z siedzibą w Krakowie informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację od zarządu znaczącego akcjonariusza - Voxel International S.a.r.l. z siedzibą w Luksemburgu, posiadającego 49,26% akcji w kapitale zakładowym emitenta, uprawniających do 60,54% głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy emitenta - o zawarciu umowy z "PwC Polska" Sp. z o.o., jako wyłącznym doradcą Voxel International, w zakresie przeprowadzenia analiz strategicznych opcji związanych z posiadanym pakietem akcji Emitenta, w tym jego ewentualnej sprzedaży" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z otrzymaną informacją, na tym etapie zarząd Voxel International nie podjął żadnych wiążących decyzji dotyczących wyboru konkretnego scenariusza w przedmiotowym zakresie, podano także.

Voxel to spółka działająca na rynku diagnostyki obrazowej. W skład grupy kapitałowej Voxel wchodzą spółki zależne: Centrum Diagnostyki Obrazowej z siedzibą w Jeleniej Górze oraz Alteris z siedzibą w Katowicach. Spółka zadebiutowała na rynku głównym warszawskiej giełdy w październiku 2012 r.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Voxel International rozważa sprzedaż pakietu akcji Voxela