W BAH znów zwrot akcji w relacjach z Jaguarem

opublikowano: 21-01-2020, 07:38

Koncern Jaguar Land Rover podjął decyzję o przedłużeniu umowy importerskiej z British Automotive Polska (BAP), spółki z Grupy British Automotive Holding o 8 miesięcy.

Przedstawiciele BAH zostali poinformowani o decyzji koncernu ws. przedłużenia trwania umowy w trakcie piątkowej telekonferencji z Jaguar Land Rover Deutschland GMBH – spółką będącą centralą producenta Jaguar i Land Rover w regionie europejskim. 

Mariusz Książek, prezes BA Holding
Fot: ARC

W poniedziałek 20 stycznia Spółka otrzymała potwierdzenie tej decyzji w formie pisemnej.

Zgodnie z dokumentem przedłużenie terminu obowiązywania umowy importerskiej do dnia 31 marca 2021 r. jest bezwarunkowe, tzn. nie określa minimalnej liczby sprzedanych aut. 

- Zgodnie z wolą naszego partnera zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy i będziemy realizować kontrakt do końca I kw. 2021 r. na warunkach dostosowanych do realiów i wspólnie z producentem ustalonych celów. Planujemy jednocześnie rozwijać nasz segment dilerski oraz budować nowy biznes w oparciu o umowę importerską z SSangYong, a także poszukiwać możliwości rozwoju w innych synergicznych segmentach rynku, takich jak rent-a-car – mówi Arkadiusz Miętkiewicz, wiceprezes BAH.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane