W czwartek na GPW lekkie odreagowanie wcześniejszych wzrostów

Internet Securities
opublikowano: 23-11-2006, 17:14

Czwartkowa sesja zakończyła się lekkim odreagowaniem wcześniejszych wzrostów, uważają analitycy. Według nich, piątek powinien być spokojny na GPW ze względu na krótszą sesję w Stanach.

Czwartkowa sesja zakończyła się lekkim odreagowaniem wcześniejszych wzrostów, uważają analitycy. Według nich, piątek powinien być spokojny na GPW ze względu na krótszą sesję w Stanach.

„Po dwóch mocnych sesjach dziś nastąpiło lekkie odreagowanie, przy niższych obrotach”- powiedziała w czwartek Monika Kosakowska, analityczka Beskidzkiego Domu Maklerskiego. Według niej, popyt przejął obecnie inicjatywę na giełdzie, kontroluje sytuację i stąd tylko kosmetyczny ruch w dół na niektórych walorach.

„Wydaje się, że w piątek będzie raczej spokojnie, w związku ze skróconą sesją w Stanach po dzisiejszym Święcie Dziękczynienia”- powiedziała.

Analityk dodała, że rozstrzygnięcia sytuacji średnioterminowej można się spodziewać dopiero w przyszłym tygodniu. "Obecnie stoimy przed poziomem oporu na 3.250 pkt" - podkreśliła.

W czwartek na zamknięciu sesji WIG 20 zniżkował o 0,26% i osiągnął wartość 3.209,66 pkt. Indeks WIG wzrósł o 0,01% do 49.701,36 pkt. Wartość obrotów na rynku akcji wyniosła ok. 1,5 mld zł. (ISB)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / W czwartek na GPW lekkie odreagowanie wcześniejszych wzrostów