Czytasz dzięki

W Gdyni o grantach i ochronie własności

  • Marta Bellon
opublikowano: 25-05-2015, 00:00

WIEDZA DLA BIZNESU Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w ostatni tydzień maja zaprasza na dwa bezpłatne wydarzenia dla przedsiębiorców.

Już jutro (26.05) o g. 17.30 odbędzie się spotkanie poświęcone funduszom europejskim, którego tematem będzie program European Pioneers dla małych i średnich przedsiębiorstw i start-upów, które chcą pozyskać grant na rozwój swojego pomysłu na e-biznes. W środę (27.05) technopark ponownie zaprasza na bezpłatne konsultacje prawne na temat własności intelektualnej. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak zabezpieczyć w umowie własność intelektualną przed jej nieuczciwym wykorzystaniem przez potencjalnych kontrahentów, inwestorów i wykonawców. Konsultacje skierowane są do wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej spotykają się z tą problematyką. Zainteresowane osoby proszone są o dokonanie internetowej rejestracji. Linki do formularzy: ppnt.pl/pl/aktualnosci.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane