W kierunku 1600 pkt

Sebastian Gawłowski
opublikowano: 15-06-2004, 00:00

Początek tygodnia na rynku terminowym przyniósł znaczne pogorszenie sytuacji posiadaczy długich pozycji. Kontrakty przełamały wsparcie na 1660 pkt, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo przetestowania w najbliższym czasie poziomu 1600 pkt. Pozostały cztery sesje do wygaśnięcia czerwcowej serii kontraktów.

Notowania rozpoczęły się niewielkimi zmianami na wysokości 1669 pkt. Jednak bardzo szybko wsparcie na poziomie 1660 pkt znalazło się w niebezpieczeństwie. Nastroje pogarszały się z każdą minutą i jeszcze przed otwarciem rynku kasowego czerwcowe futures przetestowały kolejne wsparcie na 1640 pkt. Na tej wysokości najpopularniejsza seria kontraktów weszła w męczącą konsolidację. Przez większą część sesji zakres zmian nie przekraczał 10 pkt. Po raz kolejny emocje towarzyszyły wymianie jedynie na początku handlu. Pozostała część dnia upłynęła w pogłębiającym się maraźmie. Nie zmienia to jednak faktu, że trend spadkowy trzyma się dobrze i nie zamierza odpuścić. Zamknięcie wypadło na 1642 pkt.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / W kierunku 1600 pkt