Czytasz dzięki

W Kołobrzegu wyrastają nowe apartamenty premium

  • Materiał partnera
opublikowano: 24-10-2019, 15:35

Baltic Wave to 14-kondygnacyjny, pięciogwiazdkowy hotel, w którym powstanie aż 468 luksusowych apartamentów. Obiekt znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie plaży, oferując dostęp do wielu udogodnień i atrakcji.

Rozmowa z Tomaszem Wajsgerberem, reprezentującym inwestora Baltic Wave


Tomasz Wajsgerber to architekt z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu projektów inwestycyjnych dla największych deweloperów w Polsce i w Niemczech.

Baltic Wave powstaje w Kołobrzegu. Dlaczego właśnie w tej lokalizacji? 

Tomasz Wajsgerber: Kołobrzeg to atrakcyjna lokalizacja pod kątem inwestowania w nieruchomości przeznaczone dla turystów. Ta niekwestionowana letnia stolica Polski, gości już — jak podają urzędowe statystyki — milion turystów rocznie.
Co więcej, powiat kołobrzeski udzielił w 2018 r. aż 5,1 mln noclegów. Pod tym względem został zdystansowany jedynie przez Warszawę (6,4 mln) i Kraków (5,6 mln). Kołobrzeg przyciąga gości zarówno z Polski, jak i zagranicy, m.in. z Niemiec, ze Szwecji czy Danii, oczekujących usług na najwyższym poziomie. Duże znaczenie dla tej inwestycji ma bliskość morza, co jest olbrzymim walorem dla inwestorów poszukujących wyjątkowych nieruchomości.

Do kogo skierowana jest oferta?

Ofertę Baltic Wave kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji, które poszukują sprawdzonych metod inwestowania. Lokale w naszym projekcie stanowią również ciekawą propozycję dla osób inwestujących dotychczas w dużych miastach, które chcą dywersyfikować swoje działania i przeglądają projekty nad Morzem Bałtyckim.

Jaki model biznesowy przygotowano dla inwestorów?

Apartamenty hotelowe, które oferujemy inwestorom, będą w przyszłości wynajmowane turystom przez doświadczonego operatora hotelowego. Właściciel lokalu będzie mógł więc czerpać korzyści finansowe z najmu, nie uczestnicząc w nim bezpośrednio. Klient otrzyma możliwość wyboru modelu czynszu najmu lokalu - stały lub zmienny. O szczegółach modelu biznesowego można się dowiedzieć w biurze sprzedaży. W ofercie czekają apartamenty o powierzchni 29-130 mkw. wykończone w standardzie hotelu pięciogwiazdkowego.

Co wyróżnia Baltic Wave na tle konkurencji?

Baltic Wave to obiekt o przewidywanym standardzie hotelu pięciogwiazdkowego, z licznymi udogodnieniami klasy premium, co uczyni go pretendentem do tytułu jednego z najbardziej prestiżowych obiektów turystycznych nad Morzem Bałtyckim. W obliczu malejącej podaży działek budowlanych w tej prestiżowej okolicy to jedna z ostatnich szans, aby zainwestować w 14-kondygnacyjny hotel w tak atrakcyjnej lokalizacji w sercu strefy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Spółka Baltic Wave zaoferuje dodatkowo możliwość skorzystania z wielu atrakcji, które cenią osoby podróżujące. To m.in. basen panoramiczny ze szklanym dnem na dziesiątej kondygnacji oraz kompleks basenowy w luksusowej strefie SPA & Wellness, zaplecze dla klientów VIP, zaplecze do fizjoterapii, bar i kawiarnia widokowa, restauracje i wiele ciekawych elementów designu na światowym poziomie, ze szczególnym naciskiem na strefę lobby.

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.

Uzupełnienie oferty, które uwzględnia potrzeby turystów biznesowych, stanowi imponujące centrum konferencyjno-biznesowe na około 500 gości. Baltic Wave znajduje się zaledwie 200 m od malowniczej plaży, a duża część pokoi hotelowych oferuje widok na morze. To działa jak magnes. Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z udogodnieniami światowej klasy przyciągną szerokie grono turystów. Naszym inwestorom oferujemy pobyty właścicielskie, z których można korzystać z rodziną czy przyjaciółmi.

Co czyni spółkę wiarygodnym partnerem biznesowym?

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy przez ostatnie lata analizowali rynek condohoteli i pozyskiwali doświadczenie w realizacji prestiżowych nieruchomości u czołowych deweloperów. Mamy silnych sojuszników i partnerów, m.in. Grupę Copernicus, Piotr Płaskowicki & Partnerzy Architekci, spółkę Silvernix, PEKABEX czy Soletanche Polska. Nadzorują nas instytucje zewnętrzne, które kontrolują przebieg realizacji inwestycji. Warto dodać, że budowa naszej inwestycji toczy się już od dwóch miesięcy i w tym czasie zrealizowane zostało wiele robót ziemnych i żelbetowych. Zakończenie budowy jest planowane już na koniec 2021 r. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

https://hotelbalticwave.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane