W Krakowie czekają na startupowych prymusów

  • Marta Bellon
opublikowano: 09-12-2013, 00:00

Start-upowcy z Polski będą mogli zawalczyć o kapitał od inwestorów i wyjazd do Londynu, gdzie będą mogli porównać się z projektami z różnych stron świata.

Doświadczeni przedsiębiorcy, eksperci biznesowi, przedstawiciele rynku VC oraz anioły biznesu zjadą 16 stycznia do Krakowa po to, by przyjrzeć się polskiej scenie startupowej. Zaprezentują się na niej młodzi przedsiębiorcy z całej Polski i sąsiednich krajów. Taką możliwość stworzy MiniSeedcamp Kraków. Uczestnicy zostaną wybrani przez organizatorów spośród nadesłanych zgłoszeń. Poszukiwani są start-upowcy z dużymi ambicjami i imponującymi planami.

Jedno z miejsc przypadnie najlepszemu ze start-upów, które biorą udział w obecnej edycji PITCH! — programu, mającemu pomóc przedsiębiorcom poprawić jakość prezentowania własnych pomysłów, stworzonemu m.in. przez Google for Entrepreneurs Krakow. Jest to cykl pięciu sesji treningowych i pięciu warsztatów, podczas których przedsiębiorcy pracują nad prezentacją dla inwestora, rozmowami sprzedażowymi, wideoprezentacjami, a nawet językiem ciała.

Organizatorzy MiniSeedcamp Kraków zaplanowali dla uczestników tzw. masterclass, prezentacje uczestniczących w spotkaniu zespołów, networking i panele dyskusyjne, w trakcie których usłyszą opinie na temat zaprezentowanych wcześniej projektów.

Najlepszy projekt spośród tych, które wezmą udział w wydarzeniu, pojedzie do Londynu na Seedcamp Week London, który odbędzie się już w lutym. To pięciodniowe spotkanie ma na celu zebranie w jednym miejscu 20 autorów biznesowych przedsięwzięć z takich branż, jak technologie mobilne czy związane z oprogramowaniem i tworzeniem stron www. z Europy i ze świata.

Chęć uczestnictwa w Seedcampowych wydarzeniach można zgłaszać na stronie: applications.seedcamp.com/ login.

Co?

MiniSeedcamp Kraków — 16.01.2014 Seedcamp Week London — 3.02.-7.02.2014

Dla kogo?

Ambitnych zespołów z oryginalnym pomysłem, który ma potencjał, by odnieść sukces na scenie międzynarodowej.

Jak aplikować?

Poprzez elektroniczny formularz: applications.seedcamp. com/login

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / W Krakowie czekają na startupowych prymusów