W najnowszym magazynie "BUSINESS CLASS"

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 25-05-2006, 22:11

Tym razem seansem dnia w naszym comiesięcznym dodatku „Business Class” są u nas kariery czterech niezwykłych kobiet. Daleko im do sufrażystek, mają dystans do walki płci. Po prostu: stanęły w biznesowe szranki i – dzięki charakterowi i umiejętnościom – sięgnęły po sukces. Na trwałe.

Tym razem seansem dnia w naszym comiesięcznym dodatku „Business Class” są u nas kariery czterech niezwykłych kobiet (Boże broń nie ma w tym feministycznego zdziwienia, bo – proszę sobie wyobrazić - istnieją też niezwykli mężczyźni). Daleko im do sufrażystek, mają dystans do walki płci. Po prostu: stanęły w biznesowe szranki i – dzięki charakterowi i umiejętnościom – sięgnęły po sukces. Na trwałe.

Właścicielka renomowanej kancelarii prawniczej Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Lidia Kalita i Maja Palma – szefowe firmy Simple oraz Jolanta Zwolińska, założycielka Dermiki opowiadają o sobie to i owo, a czym możesz przeczytać tutaj.

Nie maraton (jeszcze?). Tą starogrecką odmianą biegu zaraził się prezes BRE Banku Sławomir Lachowicz. Przeczytacie jak tłumek maratończyków-biznesmenów co roku gęstnieje. A jeśli ktoś zapomniał, że nogi służą nie tylko do naciskania sprzęgła czy hamulców, z pewnością zechce zasiąść w kabriolecie Saaba.

A kiedy ostra jazda wyda się za monotonna, proponujemy wpaść na szparagi (ale jak po polsku to w Niemczech). Te warzywa wojują z winami, znaleźliśmy jednak takie, które są im przyjazne.

No, ale jeśli wina, to saaba zostawimy na parkingu. I truchtem wrócimy do domu. Pierwszy maraton?

Zapraszam do lektury piątkowego magazynu „Business Class”.

Jacek Ziarno

 

właścicielka renomowanej kancelarii prawniczej Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Lidia Kalita i Maja Palma – szefowe firmy Simple oraz Jolanta Zwolińska, założycielka Dermiki opowiadają o sobie to i owo – czytaj tutaj

 

 

Marek Agurrola – tancerz i choreograf – mocno się przyczynił do sukcesu „Tańca z gwiazdami”. Artysta, który twardo stoi na biznesowej ziemi – czytaj tutaj

 

 

 

Maraton nęci.. Mobilizuje. Szef BRE Banku, Sławomir Lachowski, przebiegł go w 44 roku życia.

 

 

 

 

Jak się zachwycać to na całego. Szwedzkie cacko bez tajemnic.

 

 

 

Kapryśne szparagi nie cierpią się z winem. Wskazujemy wyjątki od reguły.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / W najnowszym magazynie "BUSINESS CLASS"