W piątek możliwe dwa scenariusze - pogłębienie przeceny lub lekkie odbicie

Internet Securities
opublikowano: 10-03-2006, 10:06

W piątek na warszawskim parkiecie możliwe są dwa scenariusze: pierwszy to silna przecena poniżej 2.760 pkt, drugi – lekkie odbicie indeksów, oceniają maklerzy.

W piątek na warszawskim parkiecie możliwe są dwa scenariusze: pierwszy to silna przecena poniżej 2.760 pkt, drugi – lekkie odbicie indeksów, oceniają maklerzy.

„Piątek to dość istotny dzień dla rynku, bo jeśli ma być pogłębienie przeceny, to będzie to prawdopodobnie dzisiaj. Drugi scenariusz zakłada spadki na otwarciu ale później lekkie odbicie” – ocenia Sławomir Koźlarek, makler DM BZ WBK.

„Optymistycznie skłaniałbym się ku temu drugiemu scenariuszowi” – dodał.

Zdaniem Koźlarka, przyszły tydzień powinien przynieść wzrosty.

„Myślę, że w przyszłym tygodniu będziemy już mieć do czynienia z odbiciem indeksów i to dłuższym niż jedna sesja” – ocenia makler.

W czwartek na zamknięciu indeks największych spółek WIG 20 wzrósł o 0,23% do 2.776,08 pkt. Obroty na rynku akcji wyniosły ponad 916 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane