W poniedziałek, 27 września w Pulsie Biznesu dodatek „Prawnik dla firmy”

Michał Witkowski
opublikowano: 24-09-2004, 16:05

Dodatek „Prawnik na firmy” jest przeglądem polskiego rynku usług prawniczych. Ma on na celu ułatwić przedsiębiorcom poruszanie się po tym rynku. Co się również z tym wiąże - ma on wspomóc każdego przedsiębiorę w poszukiwaniu prawnika, który będzie wstanie rozwiązać jego problem prawny. W tym celu wiele różnych kancelarii prawniczych zaprezentowało się dziedzinach prawa, w których czują się najlepiej. Przedsiębiorca otrzyma więc wiedzę na temat, w czym konkretnie specjalizuje się dana kancelaria, jakie są jej doświadczenia. Dodatek został wzbogacony o także adresy i telefony kancelarii prawnych zaprezentowanych w dodatku.

Ponadto w „Prawniku dla firmy” teksty, w których dziennikarze „PB” wskażą m. in. kto w Polsce może świadczyć pomoc prawą i jakie są zasady świadczenia takiej pomocy. Napiszemy także o sposobach wynagradzania prawników oraz o zmianach, jakie zaszły na rynku usług prawnych w Polsce po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

Patronem merytorycznym dodatku jest Krajowa Rada Radców Prawnych.

Zapraszamy do lektury!

Redakcja "Pulsu Biznesu"

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michał Witkowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / W poniedziałek, 27 września w Pulsie Biznesu dodatek „Prawnik dla firmy”