W Toruniu przeszkolą z dotacji

MBE
opublikowano: 27-02-2014, 00:00

Mikro-, małe i średnie firmy z kujawsko-pomorskiego będą miały wkrótce szansę sięgnąć po dotacje w ramach działania „Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw”.

O szczegółach oferowanego wsparcia dowiedzą się 7 marca podczas szkolenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski. Ale zainteresowani tą wiedzą przedsiębiorcy muszą się spieszyć. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są tylko do 28 lutego. Działanie, w ramach którego firmy otrzymają finansowe wsparcie, ma na celu ich unowocześnienie oraz zwiększenie efektywności działania. Wymaganym rezultatem wprowadzonych usprawnień jest wzrost zatrudnienia.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Nabór do konkursu ruszy w marcu. Poprzedzające je szkolenie odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu przy placu Teatralnym 2. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz i przesłać na adres e-mailowy: m.orzechowska@kujawsko-pomorskie.pl. Telefon kontaktowy: (056) 6218705.

Formularz zgłoszeniowy na stronie: www.mojregion.eu/aktualnosci/items/wsparcie-inwestycji- -przedsiebiorstw-szkolenie.html

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu