Warmia i Mazury – region przyjazny przedsiębiorcom!

  • Materiał partnera
opublikowano: 15-05-2019, 14:16

Skandynawskie, niemieckie i austriackie przedsiębiorstwa od lat dostrzegają możliwości, jakie wynikają z lokowania inwestycji na Warmii i Mazurach. Samorząd Województwa, którego zadaniem jest pobudzanie rozwoju gospodarczego regionu, organizuje wydarzenia, które mają stanowić platformę do nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami.

Otwarci na Skandynawię

Już 23 maja 2019 roku w Ratuszu Staro¬miejskim w Elblągu odbędzie się 7. edycja konferencji „Otwarci na Skandynawię”. Wydarzenie to  na stałe wpisało się w kalendarz imprez gospodarczych na Warmii i Mazurach, co roku ciesząc się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno firm skandynawskich, jak i regionalnych przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. Jego głównym celem jest zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego województwa warmińsko-mazurskiego gościom ze Skandynawii oraz możliwości eksportowych warmińsko-mazurskich firm. Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty dla przedsiębiorców dotyczące skutecznego wejścia na rynek polski (dla grupy uczestników ze Skandynawii) i  na rynki zagraniczne (dla uczestników z regionu). Tego samego dnia także w Elblągu odbędzie sesja spotkań  biznesowych organizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. Konferencja Otwarci na Skandynawię umożliwia przedsiębiorcom nie tylko poszerzenie wiedzy na temat poszczególnych krajów, ale także nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zgłoś się, pisząc na adres: p.puza@warmia.mazury.pl lub rejestrując się online http://gmsynergy.com.pl/otwarci-na-skandynawie/  do dnia 17 maja 2019 r.

Misje gospodarcze - Austria i Niemcy

Samorząd Województwa Warmińsko Mazurskiego, w ramach którego działa Centrum Obsługi  Inwestorów i Eksporterów w dniach 28-30 maja 2019 r. organizuje przyjazdową misję gospodarczą dla przedsiębiorców z Austrii i Niemiec. Głównym celem misji jest pomoc przedsiębiorcom z regionu Warmii i Mazur w nawiązaniu relacji biznesowych z przedsiębiorcami zza granicy, a także wypromowanie wiodących branż regionu, prezentacja potencjału gospodarczego województwa pod kątem pozyskania partnerów eksportowej wymiany handlowej oraz budowanie wizerunku Warmii i Mazur jako regionu atrakcyjnego w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Kluczowym dniem dla uczestników misji (zarówno polskich jak i zagranicznych) jest 29 maja 2019 r., podczas którego odbędzie się konferencja tematyczna z udziałem zaproszonych przedsiębiorców z Austrii, Niemiec oraz regionu Warmii i Mazur, a w drugiej połowie dnia indywidualne rozmowy B2B pomiędzy przedsiębiorcami. Udział w misji dla przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur jest w całości finansowany z projektu:" Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2017+", natomiast uczestnictwo w misji stanowi pomoc de minimis. Do wzięcia udziału w misji niezbędne jest złożenie kompletu dokumentów określonych w regulaminie uczestnictwa w misji. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie www.invest.warmia.mazury.pl.

Dowiedz się więcej:

www.invest.warmia.mazury.pl

fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

a2bc4ae2-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Samorządu
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE
Puls Samorządu
autor: Aleksandra Rogala
Wysyłany raz w tygodniu
Aleksandra Rogala
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu