Warto obserwować Jutrzenkę

Dariusz Karolak
opublikowano: 10-01-2001, 00:00

Warto obserwować Jutrzenkę

Powodem do zwrócenia uwagi na Jutrzenkę jest gasnąca podaż i uaktywniający się popyt w miarę obniżania się cen. Zniżka rozpoczęta nieudanym testowaniem średnioterminowej linii bessy na sesji 27 XII okazała się znaczna, bo 14,5-procentowa. Doprowadziło to do silnego wyprzedania szybkich oscylatorów. Niektóre z nich, np. Stochastic, bliskie są wygenerowania sygnałów kupna. Rosnące prawdopodobieństwo korekty ostatnich spadków sugeruje zbliżanie się do poziomu równowagi pod linią sygnału MACD.

Jeżeli atak popytu nie nastąpi grozi wygenerowanie średnioterminowego sygnału sprzedaży. Najbliższym wparciem jest lokalne minimum z 7 XII przy 16,20 zł. Warto obserwować zamknięcie tygodnia, bo jeżeli byki myślą o ponownym testowaniu linii bessy powinny utrzymać poziom średniej tygodniowej VAMA10, 17,20 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Warto obserwować Jutrzenkę