Warto polować na akcje Wilbo

Dariusz Karolak
opublikowano: 24-04-2001, 00:00

Warto polować na akcje Wilbo

Absolutnym przebojem dnia okazało się Wilbo. To z całą pewnością skutek znakomitych wyników finansowych uzyskanych po I kw. Takich obrotów nie widziano od 13 miesięcy. Powstał imponujący biały korpus dzienny, którego górny cień naruszył opór opadającej linii trwającej ponad rok bessy. Bardzo ważna jest luka hossy, która utworzyła się wczoraj i będzie pilnować, by kurs nie zawędrował zbyt daleko na południe (2,36-2,47).

Naturalną konsekwencją zachowania kursu i wolumenu było przyspieszenie wzrostu wskaźników, które z wyprzedzeniem sygnalizowały, że w spółce dzieje się coś dobrego. Dlatego nie pozostaje nic innego jak umieścić Wilbo w inwestycyjnej części portfela i polować na okazyjne kupno, albo po nieudanym teście oporu przy wsparciu 2,47, albo przy ruchu powrotnym po miejmy nadzieję szczęśliwym pokonaniu długoterminowego oporu (2,57).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Warto polować na akcje Wilbo