Wdrożenie FreecoNet oferuje zagraniczne numery telefonu

KA
opublikowano: 19-05-2010, 00:00

W ofercie FreecoNet Tlenofon, operatora telefonii VIP, pojawiła się możliwość zakupu numeru zagranicznego. Ceny zależą od kraju i regionu. Miesięczny koszt utrzymania linii to około 25 zł brutto, np. za numer nowojorski płaci się 26 zł, rzymski 52 zł, a pekiński 87 zł.

Ale nie zawsze wystarczy zapłacić, by mieć numer. Np. Niemcy wymagają potwierdzenia adresu zamieszkania na terenie kraju. Niektóre państwa żądają też kopii dokumentu tożsamości.

Odbieranie połączeń jest darmowe i nieograniczone, a stawki za połączenia wychodzące zaczynają się od kilku groszy za minutę z naliczaniem sekundowym. Właściciela numeru obowiązuje cennik FreecoNet Tlenofon, a dzwoniący jest rozliczany według taryfy lokalnej.

— Zagraniczny numer telefonu tworzy substytut oddziału zagranicznego, co podnosi prestiż marki, wyróżnia firmę na tle konkurencji. Ułatwi kontakty z zagranicznymi partnerami i klientami — uważa Jan Wyrwiński, prezes FreecoNet Tlenofon.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu