Wdrożenie tygodnia Pod Poznaniem serwery zastąpiły kotłownię

KA
opublikowano: 07-01-2009, 00:00

W związku z rosnącą liczbą klientów polski oddział firmy outsourcingowej Itelligence rozbudował swoje siedziby w Warszawie i Tarnowie Podgórnym. Podpoznańskie centrum danych zostało przy tej okazji zmodernizowane zgodnie z ideą green IT. Dzięki zmianom dokonanym w układzie klimatyzacji energia emitowana podczas pracy serwerów wykorzystywana jest teraz na cele grzewcze. Specjalny wymiennik pobiera ciepło wytwarzane przez serwery i wpuszcza je w obieg centralnego ogrzewania. Proekologiczna inwestycja pozwoli Itelligence oszczędzić nawet do 20 proc. energii rocznie.

Itelligence świadczy usługi outsourcingu IT we własnym data center od 1999 r. Oferuje pełen zakres usług związanych z outsourcingiem IT, ale specjalizuje się w administracji oprogramowania wspomagającego zarządzanie, produkowanego przez SAP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane