Wdrożenie tygodnia Żab ce można będzie za płacić bez dotykania

ZŁO
opublikowano: 22-10-2008, 00:00

Żabka Polska wprowadza do sklepów terminale umożliwiające płatności w technologii MasterCard PayPass. Już niedługo wszyscy klienci tej sieci posiadający specjalne karty płatnicze standardu PayPass, będą mogli w sposób bezstykowy regulować należności za drobne zakupy. Żabka wprowadza tę usługę jako pierwsza sieć spożywcza na polskim rynku. Zakończenie instalacji czytników PayPass w prawie 2 tys. sklepów sieci przewidziano na koniec listopada 2008 r.

— Do zrealizowania płatności PayPass wystarczy zbliżenie karty do czytnika. Takie płatności, do kwoty 50 złotych, są szybkie i bezpieczne. Nie ma konieczności szukania drobnych, wstukiwania kodu PIN czy składania podpisu na papierowym potwierdzeniu transakcji. To korzyść zarówno dla klientów, jak i ajentów sklepów — twierdzi Jacek Roszyk, prezes Żabka Polska.

Posiadacze kart płatniczych Maestro PayPass i MasterCard PayPass mogą już za ich pomocą w sposób bezstykowy regulować należności za zakupy w wybranych restauracjach McDonald’s, aptekach sieci Euro-Apteki, kawiarniach Mercer’s, Coffeeheaven, a także w salonikach prasowych Ruch.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy