We Wzorcowni będą biura

MAS
31-03-2009, 00:00

Włocławskie centrum handlowe Wzorcownia zaoferuje nie tylko sklepy i restauracje, ale także lokale przeznaczone na biura i punkty usługowe.

Włocławskie centrum handlowe Wzorcownia zaoferuje nie tylko sklepy i restauracje, ale także lokale przeznaczone na biura i punkty usługowe.

Wzorcownia powstaje na te- renie XIX-wiecznych zabytkowych fabryk fajansu objętych opieką Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Na trzech kondygnacjach budynków B i C dostępnych będzie 40 lokali o powierzchni od 41 mkw. do 108 mkw., z balkonami i przestronnymi tarasami. Do wynajęcia w centrum jest ponad 3,2 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na biura i lokale usługowe.

— Wzorcownia będzie pierwszym nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem we Włocławku. Uzupełnienie oferty handlowo-rekreacyjnej o część biurowo-usługową ożywi i podniesie atrakcyjność tego miejsca — uważa Arleta Stępkowska, kierownik działu marketingu i sprzedaży mieszkań firmy Budizol, generalnego wykonawcy Wzorcowni.

Na parterach wynajmowanych budynków znajdą się sklepy takich marek, jak Tiimari, Apart i Top Secret oraz salony sieci telefonicznych TP i Play. Wyższe piętra zajmą m.in. biura kancelarii i firm prawniczych, doradców finansowych, gabinety lekarskie i kosmetyczne, salony fryzjerskie.

Oba budynki posiadają garaże podziemne, windy i bardzo dobry dostęp od Placu Grodzkiego — centralnego punktu Wzorcowni. Dojazdy oraz dojścia do budynków są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budowa galerii postępuje zgodnie z planem. We wszystkich trzech budynkach, wchodzących w skład kompleksu, zamknięto stan surowy.

Otwarcie centrum planowane jest na jesień 2009 r.

20, 4

tys. mkw.

całkowita powierzchnia najmu

16, 8

tys. mkw.

handel i usługi

3, 6

tys. mkw.

rozrywka i rekreacja

3,2

tys. mkw.

biura i mieszkania

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / / We Wzorcowni będą biura