Wektory

Kazimierz Krupa
06-08-2003, 00:00

Igor Chalupec

W zalewie informacji o tym, że ktoś coś ukradł, albo jemu ukradli, do czego kolejne ekipy rządzące skutecznie nas przyzwyczają, miło jest przeczytać informację, że wreszcie właściwy człowiek trafia na właściwe miejsce. Ukrywający się od kilku miesięcy Igor Chalupec, jeden z pionierów polskiego rynku kapitałowego, z pewnością poradzi sobie na stanowisku wiceministra finansów. Życzymy powodzenia, w kontaktach z kolegami z resortu w szczególności.

Andrzej Raczko

Jak pod Ministerstwo Finansów przyjdą górnicy czy hutnicy, i zaczną stukać kilofami i kaskami o asfalt, to od wstrząsów, w ministerialnym gabinecie, wylewa się ministerialna herbata. Jak przyjdą przedszkolaki, albo uczniowie szkół, to co — najwyżej pośpiewają i pójdą. Ale herbata się nie wyleje. To łup ich podatkami, pryncypialnie. Pryncypialny minister Andrzej Raczko. Odwrotnie niż Robin Hood — zabiera słabym. Bo to bezpieczniejsze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy