Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 27-04-2004, 00:00

Zbigniew Wróbel. Niezależnie od politycznego zamieszania wokół PKN Orlen i formułowanego już od wielu miesięcy hasła: Wróbel musi odejść, spółka stara się robić swoje. Nie może dokonywać ekspansji wewnętrznej (została zablokowana politycznie), próbuje poza granicami. Inwestycja w stacje benzynowe w Niemczech wydaje się bardzo korzystna, teraz Orlen sięga po czeski Uniopetrol.

Grzegorz Rydlewski. Jak to ważne jest nie tylko to, jakie ma się nazwisko, ale nawet inicjały. Szef zespołu doradców premiera ma inicjały G.R., a „śpioch” z Wojskowych Służb Informacyjnych działający pod „przykrywką” w otoczeniu premiera — podobno — takie same. Teraz szef doradców się piekli i oczekuje działań wyjaśniających od wszystkich, bo to przecież może być np. Gaudenty Ryczywół. Kłopot w tym, że żaden Gaudenty z premierem nie pracuje.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu