Wektory

Kazimierz Krupa
24-05-2004, 00:00

Jerzy Hausner. Starsi pamiętają zapewne hasło „Albin Siwak — superstar”, ale nawet oni muszą przyznać, że tow. Albin, przy profesorze Hausnerze, to był, no... „mały pikuś”. Wicepremier i minister wszech czasów i wszechrzeczy (o tym poniżej) już zaczyna się martwić, że RPP może podnieść stopy procentowe, to w czerwcu, a za kilka lat to zabraknie nam rąk do pracy. Spokojnie, panie premierze. Na razie jest jeszcze 20-proc. rezerwa bezrobotnych.

Roman Kluska. Zapewne bezwiednie, nie mający doświadczenia politycznego, jeden z najbardziej znanych biznesmenów polskich, autor spektakularnego, choć niejednoznacznego, sukcesu „Optimusa”, ofiara rozgrywek polityczno- -skarbowych, dał się wmanewrować politykierom z PSL w absurdalne poszukiwanie sejmowego kandydata na premiera. To, że nic z tego nie będzie, że to tylko jałowe dyskusje, wiedzą nawet najmłodsze dzieci. Więc po co się brudzić?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy