Wektory

Jacek Zalewski
opublikowano: 01-07-2004, 00:00

Jerzy Szmajdziński. Minister obrony przekazał Wojskowemu Instytutowi Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku do wszechstronnego zbadania dwa egzemplarze fińskiego transportera opancerzonego Patria i zastrzegł, że producent może liczyć na jakiekolwiek pieniądze dopiero po uzyskaniu przez pojazd polskiego atestu. Armia ma otrzymać w latach 2004-13 aż 690 takich wozów, zatem gra toczy się o wielkie kwoty i resort słusznie zachowuje rewolucyjną czujność.

Tadeusz Iwiński. Ze stanowiska sekretarza stanu w KPRM odszedł „minister spraw zagranicznych SLD”, który przez trzy lata współtworzył politykę zagraniczną całej RP. Premier Leszek Miller ufał swojemu zausznikowi bezgranicznie, podziwiając jego zdolności lingwistyczne. Ostatnio jednak akcje „Tadeo” zaczęły zniżkować — sam zrezygnował z kandydowania do Parlamentu Europejskiego, a premier Belka go w swojej ekipie nie widział. Cóż, pozostanie mu zwykłe posłowanie...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu